PKK MARŞI OKUYAN HDP VE SEBEP OLAN AKP

HDP Aday tanıtım toplantısında skandal ! PKK Marşı söylediler ölen pkk’lılar için . . .

Bahçeli’nin cezaevinden çıkmasına vesile oldugu hdp-pkk’lı ahmet türk’de ordaydı

HDP’nin Mardin’de gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısında, terör örgütü PKK’yı ve teröristleri övücü marşlar okundu, ölen teröristler için saygı duruşunda bulunuldu.

Bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda, HDP’nin belirlediği belediye başkan adaylarının tanıtımı yapıldı.

Toplantıya HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, HDP Mardin Milletvekilleri Mithat Sancar, Pero Dündar, Ebru Günay, Tuma Çelik, HDP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Türk ile ilçe adayları katıldı ve HDP’liler katıldı. Buldan’ın konuşmasından önce ölen PKK’lı teröristler için saygı duruşunda bulunuldu ve terör örgütü PKK’yı ve teröristleri övücü mahiyette marş söylendi.

Buldan, yaptığı konuşmada, temel hedeflerinin, demokrasiyi yerelden güçlendirerek kentleri halkla birlikte yönetmek olduğunu savundu.

Buldan, şöyle konuştu: “Mardin’i Kürtler, Araplar, Ezidiler, Süryaniler, Mıhallemiler, kadınlar, gençler ve emekçiler yönetecektir. Sizler yöneteceksiniz, HDP yönetecek ve HDP bunun önünü açacaktır. Tıpkı seçim sloganımızda dediğimiz gibi, belediyelerimizin olduğu her yerde halkla birlikte bu belediyelerimizi bir kez daha almanın ve bunun bir seferberlik ruhuyla bu çalışmaları başlatmanın bugün Mardin’de startını hep birlikte veriyoruz.”

OLAYLARI BURAYA KADAR GETİREN BİR MÜSEBBİP VAR: AHH ÇEKTİREN AHKAPE İKTİDARI

NU İKTİDAR, İŞLEYECEĞİ SUÇLARLA KENDİ PARTİSİNİN KAPATILMAMASI İÇİN “TERÖRE BULAŞAN PARTİ KAPATILIR” KANUN MADDESİNİ DE KALDIRDI.

ŞİMDİ PKK KEYFİNDEN TRİNG ATIYOR.

http://www.haberasi.com/hdp-aday-tanitim-toplantisinda-skandal-pkk-marsi-soylediler-olen-pkk-lilar-icin/6615/